Juni

za12jun15:2319:23't Zwarte Veld - Oedelem15:23 - 19:23 Feestzaal 't Zwarte Veld, knesselarestraat 180, 8730 oedelem

za19jun14:0017:00Hautemse Muziek Kabin - Hoegaarden14:00 - 17:00 Hauthemse Muziek Kabin, Hauthem 52b, Hoegaarden, Belgie

zo20jun13:0017:00Germinal - Aarschot13:00 - 17:00 café Germinal, Leuvensestraat 74, Aarschot, Belgie

do24jun18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr25jun20:0021:00Le Greco - Sint Truiden20:00 - 21:00 Le Greco, Plankstraat 4, 3800 Sint-Truiden, Belgie

za26jun(jun 26)18:00zo27(jun 27)12:00show met overnachting BB casa chico - Blankenberge18:00 - 12:00 (27)

Juli

do01jul18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr02jul(jul 2)18:00za03(jul 3)12:00show met overnachting B&B Casa Chico (VOLZET)18:00 - 12:00 (3)

zo04jul14:3016:00shownamiddag David's Zalige Zondag14:30 - 16:00 Ridderhof Veldegem, Kon. Astridstraat 15, 8210 Zedelgem, België

ma05jul14:0017:00maandag-dinnershow - buurthuis Veerle-Laakdal14:00 - 17:00

do08jul22:0022:40Floreal Nieuwpoort22:00 - 22:40 Floreal Nieuwpoort, Albert I laan 74 8620 Nieuwpoort België

za10jul20:0020:40Lennik Zomert!20:00 - 20:40 openluchtpodium De Dekenij, Andreas Masiusplein, 1750 Lennik, Belgie

zo11jul14:0019:00Vlaamse Kermis - Herentals14:00 - 19:00

wo14jul14:3015:10Muziekcafé Den Toerist - Meulebeke14:30 - 15:10 muziekcafé Den Toerist, Bruggesteenweg 27, 8760 Meulebeke, Belgie

do15jul18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr16jul22:0022:40Wolfsdonk Schlagert22:00 - 22:40

za17julHele dagBBQ-festijn cafe De Klok - Moerzeke(Hele dag: zaterdag) ambiancecafé De Klok, Dorp 17, 9220 Hamme, België

wo21jul21:0021:40camping Im Aal (Luxemburg)21:00 - 21:40 camping Im Aal, 1 Rue Camping Aal, 9650 Esch-sur-Sûre, Luxemburg

do22jul21:0022:00Floreal Nieuwpoort21:00 - 22:00 Floreal Nieuwpoort, Albert I laan 74 8620 Nieuwpoort België

do22jul21:0022:00Floreal Blankenberge21:00 - 22:00 Floreal Blankenberge, Koning Albert-I-laan 59, 8370 Blankenberge, België

za24jul16:1517:00Jordy's verjaardagfeest16:15 - 17:00 Feestzaal 't Zwarte Veld, knesselarestraat 180, 8730 oedelem

za24jul21:3022:10Verloren Hoek Feesten - Brugge21:30 - 22:10

do29jul18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

za31jul22:3023:30Feestcomplex Europa Herleeft!22:30 - 23:30

Augustus

za07aug17:5018:30Jaarmarkt Wilrijk17:50 - 18:30

za07aug19:3020:10Elzestraat midzomert19:30 - 20:10

za07aug23:5023:55Proosterbos Leeft - Maasmechelen23:50 - 23:55

zo08aug12:1513:15Merksplas Kermis12:15 - 13:15

zo08aug17:3018:15Brasserie 14-18 Passendale17:30 - 18:15 Brasserie 14-18, Passendale straat 249, 8980 Zonnebeke, Belgie

do12aug18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

do19aug21:0022:00Floreal Nieuwpoort21:00 - 22:00 Floreal Nieuwpoort, Albert I laan 74 8620 Nieuwpoort België

do26aug18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr27aug23:0023:45Belsele Schlagert23:00 - 23:45

za28aug21:4522:30Witkap Schlagert - Ninove21:45 - 22:30 Brouwerij Slagmuylder, Denderhoutembaan 2, 9400 Ninove, België

September

za04sep23:5523:59Schlagerparade Rummen23:55 - 23:59 Sporthal Rummen, Ketelstraat 54, Rummen, Belgie

zo05sep16:1517:00Zaal de Schakel - Houthulst16:15 - 17:00 zaal De Schakel, Broeders Xaverianenstraat 10-14, 8650 Houthulst, België

vr10sep23:0023:40Villa Fiesta - Lille23:00 - 23:40 Villa Fiesta, Wechelsebaan 194, 2275 Lille Belgie

za11sepHele dagHoacht Schlagert(Hele dag: zaterdag)

za11sep18:1519:00zaal de Kring - Ledegem18:15 - 19:00 zaal de Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 Ledegem

zo12sep12:0017:00Nostalgische Accordeon Toppers - 't Zwarte Veld12:00 - 17:00 Feestzaal 't Zwarte Veld, knesselarestraat 180, 8730 oedelem

ma13sepHele dagZaal Mandeldaele - Izegem(Hele dag: maandag) Mandeldaele, Emelgemseplein 5, 8870 Izegem, België

ma13sep23:1523:55Vel Kermis23:15 - 23:55

za18sep21:0021:45sfeercafe de mosselmarkt21:00 - 21:45 sfeercafe De Mosselmarkt, 's Graventafelstraat 24, 8980 Zonnebeke

za18sep23:5823:59Schlagerparade Humbeek23:58 - 23:59 Sporthal Humbeek, Nachtegaallaan, 1851 Humbeek, Belgie

za25sep21:0021:40Flierenhoekfeesten Smeerebbe21:00 - 21:40

za25sep23:3023:55Oktoberfest Klein Brabant Puurs23:30 - 23:55 JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 Puurs, Belgie

Oktober

za02oct18:0018:40Oktoberfest Wevelgem18:00 - 18:40

za02oct21:0021:40Kaaifeesten Eeklo21:00 - 21:40

za02oct23:5523:59Oktoberfest Rummen23:55 - 23:59

zo10oct20:4021:20Kappellekenskermis20:40 - 21:20