Juli

vr01jul23:4023:59Sint Pieterswijkfeesten - Ieper23:40 - 23:59

zo03jul14:3015:30Open-deur-dag Garage Dams - Geel14:30 - 15:30 Garage Dams, Antwerpseweg 81, 2440 Geel, België

zo03jul18:4519:30Hemelse Feesten - Melle18:45 - 19:30 Gemeenteplein Melle, Gemeenteplein, Melle, Belgie

ma04jul18:3023:30Opname Ment TV - Diksmuide18:30 - 23:30 markt, Diksmuide, markt, Diksmuide, Belgie

do07jul18:0019:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 19:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr08jul21:3022:15Parkplezier Zoersel21:30 - 22:15 Park Zoersel, Kasteeldreef, 2980 Zoersel, Belgie

za09jul21:0021:40Familyradio @ Kermis Asper21:00 - 21:40 Sporthal Asper, Veldstraat 14, Asper, Belgie

za09jul23:0023:40De Komback - Ninove (Voorde)23:00 - 23:40 De Komback, Brakelsesteenweg 644, 9400 Ninove, Belgie

zo10jul14:0014:40Feest van de Vlaamse Gemeenschap - Haaltert14:00 - 14:40 De Spot, Molenstraat 19 , 9450 Denderhoutem, Belgie

zo10jul23:0023:40Fundays - Aarschot23:00 - 23:40 Fundays, Kerkplein, 3200 Aarschot, Belgie

ma11jul19:3020:30Begijnendijk Feest!19:30 - 20:30

do14jul18:0023:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 23:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr15jul20:0023:59Het Schlagerfestival - zomereditie20:00 - 23:59 Proximus Pop-up Arena, Westendelaan, 8430 Middelkerke, belgie

za16jul20:0023:00Het Schlagerfestival - Zomereditie20:00 - 23:00 Proximus Pop-up Arena, Westendelaan, 8430 Middelkerke, belgie

vr22jul21:0021:40Salons ter Velde - Zedelgem21:00 - 21:40 Salons ter Velde, Eernegemsestraat 151, 8211 Zedelgem, België

za23jul21:3022:15De Verloren Hoek feesten - Brugge21:30 - 22:15

zo24jul16:0016:40't Catarakske Spiegelt16:00 - 16:40 't Catarakske, Hampstraat 1, 3870 Heers, Belgie

zo24jul20:0020:40avondmarkt - Mariakerke20:00 - 20:40

vr29jul21:0021:40Pempkes - Grote Spouwen (Bilzen)21:00 - 21:40

za30jul20:4521:30cofiac pastorijconcert20:45 - 21:30

za30jul23:3023:55Noorderwijk Feest23:30 - 23:55 Dorpsplein Noorderwijk, Ring 26, 2200 Herentals, Belgie

zo31jul17:4518:30De Overslagse Feesten17:45 - 18:30 Feesttent Overslagse Feesten, Palingstraat 7, Wachtebeke, Belgie

Augustus

za06aug17:5018:30Jaarmarkt Wilrijk17:50 - 18:30

za06aug19:3020:10Elzestraat Midzomert19:30 - 20:10 Elzestraat Midzomert, Walemstraat 141, 2860 Sint-Katelijne-Waver, Belgie

zo07aug14:0014:40Visserijfeesten Breskens14:00 - 14:40 Vismijn Breskens, Kaai 1, 4511 RC Breskens, Nederland

zo07aug17:0017:40verjaardagshow Danny Fabry17:00 - 17:40 Feestcomplex Europa, Steenweg 18A, 9661 Brakel, België

do11aug18:0023:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 23:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr12aug22:5023:30't Buurthuis - Veerle Laakdal22:50 - 23:30 Buurthuis Veerle Laakdal, Zandstraat 15, 2431 Laakdal, belgie

za13aug19:0020:00Ceciliafeesten Ichtegem19:00 - 20:00

za13aug22:0022:40Zele Schlagert22:00 - 22:40

za13aug23:3023:55Hollandse Party - Hamme23:30 - 23:55 zaal Hambiance, Kaaiplein 35 , Hamme, Belgie

zo14augHele dagBistro Jansen & Jansen(Hele dag: zondag) Bistro Jansen & Jansen, Laar 2, Mol, Belgie

zo14aug21:0021:40Boom Schlagert21:00 - 21:40

di16aug16:0016:40Hoeleden-Dries Kermis16:00 - 16:40

za20aug22:3023:15sfeercafe De Mosselmarkt22:30 - 23:15 sfeercafe De Mosselmarkt, Graventafelstraat 24, Passendale, Belgie

do25aug18:0018:40Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 18:40 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr26aug11:3012:10Buitengewoon - Stekene11:30 - 12:10 Parking Tack, Polenlaan 10, 9190 Stekene, Belgie

vr26aug23:0023:40cafe 't karrewiel23:00 - 23:40 café 't Karrewiel, Triepstraat 6, 9571 Hemelveerdegem, Belgie

za27aug23:2023:55Witkap Schlagerfestival23:20 - 23:55 Brouwerij Slagmuylder, Denderhoutembaan 2, 9400 Ninove, België

zo28aug21:0021:40Le Greco - Sint-Truiden21:00 - 21:40 Le Greco, Plankstraat 4, 3800 Sint-Truiden, Belgie

ma29aug19:1520:00Oogstkermis - Oostakker19:15 - 20:00

September

za03sep19:3020:10Schlagerfeest Londerzeel19:30 - 20:10

za03sep21:1021:50Lokers Schlagerfestival21:10 - 21:50

za03sep23:3023:55Villa Fiesta - Lille23:30 - 23:55 Villa Fiesta, Wechelsebaan 194, 2275 Lille Belgie

zo04sep15:1516:00De Schakel - Houthulst15:15 - 16:00 zaal De Schakel, Broeders Xaverianenstraat 10-14, 8650 Houthulst, België

vr09sep21:3022:10Feesttent Desteldonk21:30 - 22:10 Feesttent Desteldonk, Lichterveldestraat, 9042 Desteldonk, Belgie

vr09sep22:4523:30Djeeds Schlagerfestival22:45 - 23:30

za10sep17:1018:50Jaarmarkt Broechem17:10 - 18:50 Overdekt openluchtpodium Jaarmarktfeesten Broechem, Streep 1, 2520 Broechem, Belgie

za10sep20:3021:10Haocht Schlagert20:30 - 21:10 feesttent Hoacht Schlagert, Wespelaarsesteenweg 138, Haacht, Belgie

za10sep23:3023:55Haringbakfeesten Westerlo23:30 - 23:55 feesttent Haringbakfeesten Westerlo, Kloosterstraat, 2260 Westerlo, Belgie

zo11sep12:0018:00Premiere Theatervoorstelling Nostalgische Accordeon Toppers12:00 - 18:00 Triarte, Arenbergstraat 10, 2000 Antwerpen, België

ma12sep23:0023:40Velkermis23:00 - 23:40

vr16sepHele dagcafe Twipo(Hele dag: vrijdag) cafe Twipo, Provinciebaan 57, 9890 Dikkelvenne, Belgie

za17sep22:0022:45zaal Edgard Hooghuys - Nieuwerkerke (Aalst)22:00 - 22:45 zaal Edgard Hooghuys, Schoolstraat 2, 9320 Nieuwerkerke, Belgie

zo18sep14:3015:15zaal Cameo - Gent14:30 - 15:15 zaal Cameo, Frans van Ryhovelaan 119, 9000 Gent, België

zo18sep17:0017:40Schlagercafe De Kroon - Poederlee17:00 - 17:40 Schlagercafé De Kroon, Dorp 15, 2275 Poederlee België

vr23sep21:0021:40cafe de 4 wegen21:00 - 21:40 café de 4 wegen, Astridlaan 204, 9506 Geraardsbergen, België

za24sep21:0021:40Flierenhoekfeesten Smeerebbe21:00 - 21:40

za24sep23:3023:55't witte paard - Blankenberge23:30 - 23:55 Het Witte Paard, Vissersstraat 53, 8370 Blankenberge, België

zo25sep17:3018:10't Witte paard17:30 - 18:10 Het Witte Paard, Vissersstraat 53, 8370 Blankenberge, België

do29sep16:0017:00Oma's Brasserie16:00 - 17:00 Oma's Brasserie, Puitvoetstraat 9, 9100 Sint-Niklaas, België


Juli

vr01jul23:4023:59Sint Pieterswijkfeesten - Ieper23:40 - 23:59

zo03jul14:3015:30Open-deur-dag Garage Dams - Geel14:30 - 15:30 Garage Dams, Antwerpseweg 81, 2440 Geel, België

zo03jul18:4519:30Hemelse Feesten - Melle18:45 - 19:30 Gemeenteplein Melle, Gemeenteplein, Melle, Belgie

ma04jul18:3023:30Opname Ment TV - Diksmuide18:30 - 23:30 markt, Diksmuide, markt, Diksmuide, Belgie

do07jul18:0019:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 19:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr08jul21:3022:15Parkplezier Zoersel21:30 - 22:15 Park Zoersel, Kasteeldreef, 2980 Zoersel, Belgie

za09jul21:0021:40Familyradio @ Kermis Asper21:00 - 21:40 Sporthal Asper, Veldstraat 14, Asper, Belgie

za09jul23:0023:40De Komback - Ninove (Voorde)23:00 - 23:40 De Komback, Brakelsesteenweg 644, 9400 Ninove, Belgie

zo10jul14:0014:40Feest van de Vlaamse Gemeenschap - Haaltert14:00 - 14:40 De Spot, Molenstraat 19 , 9450 Denderhoutem, Belgie

zo10jul23:0023:40Fundays - Aarschot23:00 - 23:40 Fundays, Kerkplein, 3200 Aarschot, Belgie

ma11jul19:3020:30Begijnendijk Feest!19:30 - 20:30

do14jul18:0023:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 23:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr15jul20:0023:59Het Schlagerfestival - zomereditie20:00 - 23:59 Proximus Pop-up Arena, Westendelaan, 8430 Middelkerke, belgie

za16jul20:0023:00Het Schlagerfestival - Zomereditie20:00 - 23:00 Proximus Pop-up Arena, Westendelaan, 8430 Middelkerke, belgie

vr22jul21:0021:40Salons ter Velde - Zedelgem21:00 - 21:40 Salons ter Velde, Eernegemsestraat 151, 8211 Zedelgem, België

za23jul21:3022:15De Verloren Hoek feesten - Brugge21:30 - 22:15

zo24jul16:0016:40't Catarakske Spiegelt16:00 - 16:40 't Catarakske, Hampstraat 1, 3870 Heers, Belgie

zo24jul20:0020:40avondmarkt - Mariakerke20:00 - 20:40

vr29jul21:0021:40Pempkes - Grote Spouwen (Bilzen)21:00 - 21:40

za30jul20:4521:30cofiac pastorijconcert20:45 - 21:30

za30jul23:3023:55Noorderwijk Feest23:30 - 23:55 Dorpsplein Noorderwijk, Ring 26, 2200 Herentals, Belgie

zo31jul17:4518:30De Overslagse Feesten17:45 - 18:30 Feesttent Overslagse Feesten, Palingstraat 7, Wachtebeke, Belgie

Augustus

za06aug17:5018:30Jaarmarkt Wilrijk17:50 - 18:30

za06aug19:3020:10Elzestraat Midzomert19:30 - 20:10 Elzestraat Midzomert, Walemstraat 141, 2860 Sint-Katelijne-Waver, Belgie

zo07aug14:0014:40Visserijfeesten Breskens14:00 - 14:40 Vismijn Breskens, Kaai 1, 4511 RC Breskens, Nederland

zo07aug17:0017:40verjaardagshow Danny Fabry17:00 - 17:40 Feestcomplex Europa, Steenweg 18A, 9661 Brakel, België

do11aug18:0023:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 23:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr12aug22:5023:30't Buurthuis - Veerle Laakdal22:50 - 23:30 Buurthuis Veerle Laakdal, Zandstraat 15, 2431 Laakdal, belgie

za13aug19:0020:00Ceciliafeesten Ichtegem19:00 - 20:00

za13aug22:0022:40Zele Schlagert22:00 - 22:40

za13aug23:3023:55Hollandse Party - Hamme23:30 - 23:55 zaal Hambiance, Kaaiplein 35 , Hamme, Belgie

zo14augHele dagBistro Jansen & Jansen(Hele dag: zondag) Bistro Jansen & Jansen, Laar 2, Mol, Belgie

zo14aug21:0021:40Boom Schlagert21:00 - 21:40

di16aug16:0016:40Hoeleden-Dries Kermis16:00 - 16:40

za20aug22:3023:15sfeercafe De Mosselmarkt22:30 - 23:15 sfeercafe De Mosselmarkt, Graventafelstraat 24, Passendale, Belgie

do25aug18:0018:40Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 18:40 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr26aug11:3012:10Buitengewoon - Stekene11:30 - 12:10 Parking Tack, Polenlaan 10, 9190 Stekene, Belgie

vr26aug23:0023:40cafe 't karrewiel23:00 - 23:40 café 't Karrewiel, Triepstraat 6, 9571 Hemelveerdegem, Belgie

za27aug23:2023:55Witkap Schlagerfestival23:20 - 23:55 Brouwerij Slagmuylder, Denderhoutembaan 2, 9400 Ninove, België

zo28aug21:0021:40Le Greco - Sint-Truiden21:00 - 21:40 Le Greco, Plankstraat 4, 3800 Sint-Truiden, Belgie

ma29aug19:1520:00Oogstkermis - Oostakker19:15 - 20:00

September

za03sep19:3020:10Schlagerfeest Londerzeel19:30 - 20:10

za03sep21:1021:50Lokers Schlagerfestival21:10 - 21:50

za03sep23:3023:55Villa Fiesta - Lille23:30 - 23:55 Villa Fiesta, Wechelsebaan 194, 2275 Lille Belgie

zo04sep15:1516:00De Schakel - Houthulst15:15 - 16:00 zaal De Schakel, Broeders Xaverianenstraat 10-14, 8650 Houthulst, België

vr09sep21:3022:10Feesttent Desteldonk21:30 - 22:10 Feesttent Desteldonk, Lichterveldestraat, 9042 Desteldonk, Belgie

vr09sep22:4523:30Djeeds Schlagerfestival22:45 - 23:30

za10sep17:1018:50Jaarmarkt Broechem17:10 - 18:50 Overdekt openluchtpodium Jaarmarktfeesten Broechem, Streep 1, 2520 Broechem, Belgie

za10sep20:3021:10Haocht Schlagert20:30 - 21:10 feesttent Hoacht Schlagert, Wespelaarsesteenweg 138, Haacht, Belgie

za10sep23:3023:55Haringbakfeesten Westerlo23:30 - 23:55 feesttent Haringbakfeesten Westerlo, Kloosterstraat, 2260 Westerlo, Belgie

zo11sep12:0018:00Premiere Theatervoorstelling Nostalgische Accordeon Toppers12:00 - 18:00 Triarte, Arenbergstraat 10, 2000 Antwerpen, België

ma12sep23:0023:40Velkermis23:00 - 23:40

vr16sepHele dagcafe Twipo(Hele dag: vrijdag) cafe Twipo, Provinciebaan 57, 9890 Dikkelvenne, Belgie

za17sep22:0022:45zaal Edgard Hooghuys - Nieuwerkerke (Aalst)22:00 - 22:45 zaal Edgard Hooghuys, Schoolstraat 2, 9320 Nieuwerkerke, Belgie

zo18sep14:3015:15zaal Cameo - Gent14:30 - 15:15 zaal Cameo, Frans van Ryhovelaan 119, 9000 Gent, België

zo18sep17:0017:40Schlagercafe De Kroon - Poederlee17:00 - 17:40 Schlagercafé De Kroon, Dorp 15, 2275 Poederlee België

vr23sep21:0021:40cafe de 4 wegen21:00 - 21:40 café de 4 wegen, Astridlaan 204, 9506 Geraardsbergen, België

za24sep21:0021:40Flierenhoekfeesten Smeerebbe21:00 - 21:40

za24sep23:3023:55't witte paard - Blankenberge23:30 - 23:55 Het Witte Paard, Vissersstraat 53, 8370 Blankenberge, België

zo25sep17:3018:10't Witte paard17:30 - 18:10 Het Witte Paard, Vissersstraat 53, 8370 Blankenberge, België

do29sep16:0017:00Oma's Brasserie16:00 - 17:00 Oma's Brasserie, Puitvoetstraat 9, 9100 Sint-Niklaas, België


Juli

vr01jul23:4023:59Sint Pieterswijkfeesten - Ieper23:40 - 23:59

zo03jul14:3015:30Open-deur-dag Garage Dams - Geel14:30 - 15:30 Garage Dams, Antwerpseweg 81, 2440 Geel, België

zo03jul18:4519:30Hemelse Feesten - Melle18:45 - 19:30 Gemeenteplein Melle, Gemeenteplein, Melle, Belgie

ma04jul18:3023:30Opname Ment TV - Diksmuide18:30 - 23:30 markt, Diksmuide, markt, Diksmuide, Belgie

do07jul18:0019:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 19:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr08jul21:3022:15Parkplezier Zoersel21:30 - 22:15 Park Zoersel, Kasteeldreef, 2980 Zoersel, Belgie

za09jul21:0021:40Familyradio @ Kermis Asper21:00 - 21:40 Sporthal Asper, Veldstraat 14, Asper, Belgie

za09jul23:0023:40De Komback - Ninove (Voorde)23:00 - 23:40 De Komback, Brakelsesteenweg 644, 9400 Ninove, Belgie

zo10jul14:0014:40Feest van de Vlaamse Gemeenschap - Haaltert14:00 - 14:40 De Spot, Molenstraat 19 , 9450 Denderhoutem, Belgie

zo10jul23:0023:40Fundays - Aarschot23:00 - 23:40 Fundays, Kerkplein, 3200 Aarschot, Belgie

ma11jul19:3020:30Begijnendijk Feest!19:30 - 20:30

do14jul18:0023:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 23:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr15jul20:0023:59Het Schlagerfestival - zomereditie20:00 - 23:59 Proximus Pop-up Arena, Westendelaan, 8430 Middelkerke, belgie

za16jul20:0023:00Het Schlagerfestival - Zomereditie20:00 - 23:00 Proximus Pop-up Arena, Westendelaan, 8430 Middelkerke, belgie

vr22jul21:0021:40Salons ter Velde - Zedelgem21:00 - 21:40 Salons ter Velde, Eernegemsestraat 151, 8211 Zedelgem, België

za23jul21:3022:15De Verloren Hoek feesten - Brugge21:30 - 22:15

zo24jul16:0016:40't Catarakske Spiegelt16:00 - 16:40 't Catarakske, Hampstraat 1, 3870 Heers, Belgie

zo24jul20:0020:40avondmarkt - Mariakerke20:00 - 20:40

vr29jul21:0021:40Pempkes - Grote Spouwen (Bilzen)21:00 - 21:40

za30jul20:4521:30cofiac pastorijconcert20:45 - 21:30

za30jul23:3023:55Noorderwijk Feest23:30 - 23:55 Dorpsplein Noorderwijk, Ring 26, 2200 Herentals, Belgie

zo31jul17:4518:30De Overslagse Feesten17:45 - 18:30 Feesttent Overslagse Feesten, Palingstraat 7, Wachtebeke, Belgie

Augustus

za06aug17:5018:30Jaarmarkt Wilrijk17:50 - 18:30

za06aug19:3020:10Elzestraat Midzomert19:30 - 20:10 Elzestraat Midzomert, Walemstraat 141, 2860 Sint-Katelijne-Waver, Belgie

zo07aug14:0014:40Visserijfeesten Breskens14:00 - 14:40 Vismijn Breskens, Kaai 1, 4511 RC Breskens, Nederland

zo07aug17:0017:40verjaardagshow Danny Fabry17:00 - 17:40 Feestcomplex Europa, Steenweg 18A, 9661 Brakel, België

do11aug18:0023:00Den Gouden Osse - Torhout18:00 - 23:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr12aug22:5023:30't Buurthuis - Veerle Laakdal22:50 - 23:30 Buurthuis Veerle Laakdal, Zandstraat 15, 2431 Laakdal, belgie

za13aug19:0020:00Ceciliafeesten Ichtegem19:00 - 20:00

za13aug22:0022:40Zele Schlagert22:00 - 22:40

za13aug23:3023:55Hollandse Party - Hamme23:30 - 23:55 zaal Hambiance, Kaaiplein 35 , Hamme, Belgie