Klik op de gewenste datum om meer informatie te krijgen over het optreden.

Juli

za24jul16:1517:00Jordy's verjaardagfeest16:15 - 17:00 Feestzaal 't Zwarte Veld, knesselarestraat 180, 8730 oedelem

do29jul18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

za31jul22:3023:30Feestcomplex Europa Herleeft!22:30 - 23:30

Augustus

zo01aug16:0016:45Shownamiddag16:00 - 16:45 CC Maskerade, Materplein 1A, 9700 Oudenaarde, Belgie

za07aug22:0022:40Proosterbos Leeft - Maasmechelen22:00 - 22:40

zo08aug12:1513:15Merksplas Kermis12:15 - 13:15

zo08aug17:3018:15Brasserie 14-18 Passendale17:30 - 18:15 Brasserie 14-18, Passendale straat 249, 8980 Zonnebeke, Belgie

do12aug18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

za14aug21:0021:45Zele Schlagert21:00 - 21:45 TP Terreinen, Lokerenbeekstraat, Zele, Belgie

zo15aug12:0018:00Germinal te Aarschot12:00 - 18:00 café Germinal, Leuvensestraat 74, Aarschot, Belgie

ma16aug14:0017:00Parasol te Velzeke14:00 - 17:00 Parasol Velzeke, Opstalstraat 33b, 9620 Velzeke-Ruddershove, Belgie

do19aug21:0022:00Floreal Nieuwpoort21:00 - 22:00 Floreal Nieuwpoort, Albert I laan 74 8620 Nieuwpoort België

za21aug23:0023:45Fanfarezaal Langdorp23:00 - 23:45 Fanfarezaal Langdorp, Langdorpsesteenweg 319, 3201 Langdorp, Belgie

do26aug18:0022:00BBQ-festijn Den Gouden Osse18:00 - 22:00 Den Gouden Osse, Ruddervoordestraat 211, 8820 Torhout, Belgie

vr27aug23:0023:45Belsele Schlagert23:00 - 23:45

za28aug21:4522:30Witkap Schlagert - Ninove21:45 - 22:30 Brouwerij Slagmuylder, Denderhoutembaan 2, 9400 Ninove, België

September

za04sep21:0021:45Ambiance Party21:00 - 21:45 De Molen van Wippelgem, Moleneinde 31, 9940 Evergem, Belgie

za04sep23:5523:59Schlagerparade Rummen23:55 - 23:59 Sporthal Rummen, Ketelstraat 54, Rummen, Belgie

zo05sep14:1515:00Zaal de Schakel - Houthulst14:15 - 15:00 zaal De Schakel, Broeders Xaverianenstraat 10-14, 8650 Houthulst, België

vr10sep23:0023:40Villa Fiesta - Lille23:00 - 23:40 Villa Fiesta, Wechelsebaan 194, 2275 Lille Belgie

za11sep18:1519:00zaal de Kring - Ledegem18:15 - 19:00 zaal de Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 Ledegem

zo12sep12:0017:00Nostalgische Accordeon Toppers - 't Zwarte Veld12:00 - 17:00 Feestzaal 't Zwarte Veld, knesselarestraat 180, 8730 oedelem

ma13sepHele dagZaal Mandeldaele - Izegem(Hele dag: maandag) Mandeldaele, Emelgemseplein 5, 8870 Izegem, België

ma13sep23:1523:55Vel Kermis23:15 - 23:55

za18sep21:0021:45sfeercafe de mosselmarkt21:00 - 21:45 sfeercafe De Mosselmarkt, 's Graventafelstraat 24, 8980 Zonnebeke

za18sep23:5823:59Schlagerparade Humbeek23:58 - 23:59 Sporthal Humbeek, Nachtegaallaan, 1851 Humbeek, Belgie

za25sep23:3023:55Oktoberfest Klein Brabant Puurs23:30 - 23:55 JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 Puurs, Belgie

zo26sep15:0015:45't Zwarte Veld - Oedelem15:00 - 15:45 Feestzaal 't Zwarte Veld, knesselarestraat 180, 8730 oedelem